PRODUKCJA. BEZ PROBLEMÓW.

GUMA

Dzięki produktom DIENES nasi klienci wydajnie i bezproblemowo tną materiały wykorzystywane do różnych zastosowań, które są wykonane z gumy oraz gumy z wkładami z tkaniny / kordem.

OPRAWY NOŻOWE

Aplikacje Dienes zapewniają bezproblemowe cięcie – przy użyciu zarówno cięcia bruzdowego (nacinanie / zgniatanie), jak i cięcia nożycowego. Nasze oprawy nożowe imponują niezwykłym parametrem siły cięcia, która działa niezawodnie nawet przy dużych prędkościach, a szczególnie przy wymagającej obróbce gumy z wkładami z tkaniny / kordem.

NOŻE KRĄŻKOWE

Innowacyjne noże krążkowe górne i dolne DIENES oferują najmniejsze szerokości cięcia i znacząco przyczyniają się do obniżenia kosztów Twojej firmy.

SYSTEMY CIĘCIA

System cięcia SIMU-FLASH zapewnia oszczędność zarówno kosztów, jak i czasu. Dzięki automatycznemu systemowi SIMU-FLASH wszystkie oprawy nożowe w sekcji tnącej są pozycjonowane jednocześnie w czasie krótszym niż 15 sekund. System jest dostępny w ofercie dla cięcia bruzdowego i nożycowego.

Więcej informacji na temat noży krążkowych, noży listwowych, opraw nożowych i systemów cięcia można znaleźć na odpowiednich podstronach lub w zakładce „do pobrania”.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ?

Oprócz naszych standardowych produktów, oferujemy również noże odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta, które są dedykowane do specjalnych zastosowań lub nowych konstrukcji maszyn.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

359 KB

|

STANDARDOWY PROGRAM PRODUKCYJNY (PDF)

Guma