OPTYMALIZACJA. PARAMETRY.

PAPIER, TEKTURA

DIENES oferuje swoim klientom z branży produkcji i przetwórstwa papieru liczne zastosowania, które są optymalnie dopasowane do różnych typów i właściwości papieru. Do produkcji noży używamy wysokiej jakości materiałów, które oprócz maksymalnej żywotności gwarantują optymalną krawędź tnącą i minimalizują efekt pylenia.

NOŻE KRĄŻKOWE

Zakres dostaw dla branży papierniczej obejmuje noże krążkowe górne talerzowe, płaskie oraz noże dolne, bloki nożowe. Szczególnie innowacyjnym rozwiązaniem jest opatentowany nóż Dienes o wąskiej szerokości cięcia z serii Golden Slit. Zastosowany mechanizm sprężynowania kompensuje wibracje, które są krytyczne dla procesu cięcia, a tym samym gwarantuje długą żywotność noża.

NOŻE LISTWOWE

Zakres dostaw dla branży papierniczej obejmuje różnego rodzaju noże do gilotyn i przekrawaczy. W ofercie znajdują się również szpalty podnożowe, które chronią krawędź tnącą noży i optymalizują żywotność.

OPRAWY NOŻOWE

Oprawy nożowe DIENES idealnie nadają się do przetwórstwa papieru. Różnorodność typów i zastosowań opraw nożowych Dienes pozwala optymalnie dobrać właściwy produkt pod specyfikę produkcji klienta. W tym przypadku, istnieje opcja pracy z prędkością cięcia do 3000 m/min.!

SYSTEMY CIĘCIA

W ofercie Dienes znajdują się indywidualnie dopasowane systemy do cięcia wzdłużnego dla naszych klientów z branży produkcji i przetwórstwa papieru. Szczególnie innowacyjnym rozwiązaniem jest system Twin-Cut do cięcia papieru wielowarstwowego o łącznej gramaturze ok. 1000 g/m². W tej metodzie cięcia połączone są dwa noże górne, aby niezawodnie zagwarantować precyzyjne cięcie.

Więcej informacji na temat noży krążkowych, noży listwowych, opraw nożowych i systemów cięcia można znaleźć na odpowiednich podstronach lub w zakładce „do pobrania”.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ?

Oprócz naszych standardowych produktów, oferujemy również noże odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta, które są dedykowane do specjalnych zastosowań lub nowych konstrukcji maszyn.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

851 KB

|

STANDARDOWY PROGRAM PRODUKCYJNY (PDF)

Papier