CZYSTE. CIĘCIE.

WŁÓKNINY, TEKSTYLIA

Do obróbki włóknin i materiałów tekstylnych firma DIENES opracowała wysokiej jakości noże, oprawy nożowe i kompaktowe systemy do cięcia wzdłużnego (bruzdowy, nożycowy, cięcie na gorąco). Jako specjalista w dziedzinie przemysłowej technologii cięcia wzdłużnego wiemy, jak ważna jest czysta, bezpyłowa i niestrzępiąca się krawędź tnąca przy obróbce tekstyliów. Gwarantują to nasze produkty, które mają również możliwość szybkiego i elastycznego przestawiania się na inną szerokość cięcia (system szybkiego mocowania Quick-Clamp ™).

NOŻE KRĄŻKOWE

Do cięcia materiałów tekstylnych i włóknin DIENES oferuje innowacyjne noże krążkowe górne oraz dolne. Zakres oferty obejmuje także indywidualnie napędzane noże oraz bloki nożowe.

OPRAWY NOŻOWE – CIĘCIE NA GORĄCO

Proces cięcia na gorąco został specjalnie zoptymalizowany do cięcia tekstyliów. DIENES oferuje skuteczne i bezpieczne rozwiązania, dzięki którym cięty materiał jest oddzielany przez wysokie temperatury i jednocześnie zgrzewany na krawędziach ciętych. Aplikacja umożliwia płynną regulację temperatury, w ofercie jest również dostępna wersja z elektronicznym regulatorem temperatury.

SYSTEMY CIĘCIA

Opracowujemy w pełni indywidualne i dopasowane systemy do cięcia wzdłużnego dla naszych klientów z branży przetwórstwa tekstyliów / włóknin.

Więcej informacji na temat noży krążkowych, noży listwowych, opraw nożowych i systemów cięcia można znaleźć na odpowiednich podstronach lub w zakładce „do pobrania”.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ?

Oprócz naszych standardowych produktów, oferujemy również noże odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta, które są dedykowane do specjalnych zastosowań lub nowych konstrukcji maszyn.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

744 KB

|

STANDARDOWY PROGRAM PRODUKCYJNY (PDF)

PROGRAM PRODUKCYJNY (PDF)