NEUENKAMP. NAJWYŻSZE STANDARDY.

STAL, METALE NIEŻELAZNE (GRUBOŚĆ > 50µm)

Grupa DIENES skupia w sobie wyspecjalizowane zakłady produkcyjne, które swym doświadczeniem, rozległą wiedzą i praktycznym zastosowaniem, opracowują dla klientów najwyższej jakości produkty.

Jednym z takich zakładów jest NEUENKAMP, który specjalizuje się w produkcji precyzyjnych narzędzi tnących do przetwórstwa stali i metali nieżelaznych. Dokładność wykonania naszych narzędzi sięga wartości 0,5 µm.

Liczne zalety jak: szeroki asortyment, produkcja gwarantująca powtarzalną wysoką jakość, nowoczesna technologia powodują, że NEUENKAMP ma na rynku silną pozycję i podstawy do zachowania jej w przyszłości.

Jako wiodący na świecie producent przemysłowych narzędzi do cięcia wzdłużnego, bierzemy pod uwagę wszystkie istotne parametry. Szybkość działania, oferta serwisu szlifierskiego, szkolenia i umiejętność rozwiązywania problemów w zakresie techniki cięcia czynią z nas partnera, któremu warto zaufać.

PRODUKTY I USŁUGI NEUENKAMP:

  • NOŻE KRĄŻKOWE / PIERŚCIENIE WYPYCHAJĄCE / PIERŚCIENIE DYSTANSOWE / STALOWE PIERŚCIENIE WYPYCHAJĄCE / PRZEKŁADKI FOLIOWE / DYSKI SEPARUJĄCE
  • KOMPLETNE ZESTAWY
  • NOŻE LISTWOWE / SCRAPCHOPPERS
  • USŁUGA OptiTool / OPROGRAMOWANIE CamB
  • SERWIS SZLIFIERSKI / DORADZTWO TECHNICZNE / SZKOLENIA

Więcej informacji na temat produktów NEUENKAMP można znaleźć na odpowiednich podstronach lub w zakładce „do pobrania”.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ?

Oprócz naszych standardowych produktów, oferujemy również noże odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta, które są dedykowane do specjalnych zastosowań lub nowych konstrukcji maszyn.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

1,227 KB

|

STANDARDOWY PROGRAM PRODUKCYJNY (PDF)

Neuenkamp