USTAWIENIA. STANDARDY.

FOLIA, FILM, TWORZYWA

Niezależnie od tego, czy stosujemy system cięcia żyletkowego, bruzdowego czy nożycowego – DIENES zawsze dopasowuje swoje produkty pod kątem określonych właściwości ciętego materiału, aby zagwarantować jak najlepsze rezultaty.

NOŻE KRĄŻKOWE

Idealnym przykładem dedykowanych rozwiązań Dienes jest opatentowany system noży dla wąskich szerokości cięcia Golden Slit. System ten idealnie nadaje się do tego typu zastosowań. Wytwarzając efekt sprężynowania, który kompensuje tolerancje i wibracje, noże Golden Slit redukują zjawisko pylenia powstałe w trakcie procesu cięcia, minimalizują koszty utrzymania produkcji. Wydłużona żywotność noży gwarantuje stabilność nawet przy dużych prędkościach cięcia.

NOŻE LISTWOWE

Oferta Dienes noży listwowych obejmuje różnego rodzaju noże i akcesoria do wszelkich typów maszyn. Dopasowane indywidualnie do wymagań klienta rozwiązania optymalizują żywotność i jakość cięcia.

OPRAWY NOŻOWE

Oprawy nożowe DIENES do cięcia nożycowego i żyletkowego idealnie nadają się do obróbki folii i tworzyw. Specjalna konstrukcja z podwójnym prowadzeniem zapewnia stabilność parametrów cięcia, eliminując luz i tłumiąc wibracje.

SYSTEMY CIĘCIA

Opracowujemy w pełni indywidualne i dopasowane systemy do cięcia wzdłużnego dla naszych klientów z branży przetwórstwa folii / tworzyw.

Więcej informacji na temat noży krążkowych, noży listwowych, opraw nożowych i systemów cięcia można znaleźć na odpowiednich podstronach lub w zakładce „do pobrania”.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ?

Oprócz naszych standardowych produktów, oferujemy również noże odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta, które są dedykowane do specjalnych zastosowań lub nowych konstrukcji maszyn.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

197 KB

|

STANDARDOWY PROGRAM PRODUKCYJNY (PDF)

Wygodny uchwyt do przenoszenia