CIĘCIE. KOMPOZYTY.

GFK, CFK, CARBON / PREPREG, KOMPOZYTY

Z SPECJALISTAMI DIENES ABY OSIĄGAĆ NAJLEPSZE REZULTATY

Cięcie kompozytów to złożony proces. Kompozyty włókniste wykonane z włókna szklanego, węglowego lub aramidowego, stosowane np. w budownictwie łodzi, lotnictwie i motoryzacji, stawiają wysokie wymagania dla procesu cięcia ze względu na swoje złożone właściwości. Dotyczy to w szczególności czystego cięcia kompozytów.

Dla tak trudnych wymagań produkcyjnych dobrze jest współpracować z dostawcą narzędzi do cięcia wzdłużnego, który posiada wieloletnie doświadczenie w rozwoju, produkcji i serwisie. Te wymagania spełnia Dienes – stosując nasze narzędzia, otrzymasz zwrot w postaci jakości, opłacalności i optymalizacji produkcji.

Nasz zakres oferty obejmuje noże krążkowe, oprawy nożowe, kasety tnące do wąskich szerokości cięcia, aż po kompletne systemy do cięcia wzdłużnego. Produkty Dienes zapewniają precyzyjne krawędzie tnące, wysokie wymagania względem tolerancji szerokości cięcia, charakteryzują się długą żywotnością i minimalizują ilość odpadu w trakcie procesu produkcji.

W efekcie osiąga się rezultaty cięcia na najwyższym poziomie, optymalne bezpieczeństwo i wydajność procesu.

Więcej informacji na temat noży krążkowych, noży listwowych, opraw nożowych i systemów cięcia można znaleźć na odpowiednich podstronach lub w zakładce „do pobrania”.

Korzyści w skrócie:

  • Noże krążkowe, oprawy nożowe, kompletne systemy – dostępność i kompleksowość
  • Gładkie, czyste krawędzie tnące, redukcja odpadu w trakcie procesu cięcia
  • Długa żywotność noża, minimalizacja efektu pylenia podczas cięcia
  • Szeroki zakres usług: szlifowanie, porady techniczne, testy laboratoryjne, szkolenia

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ?

Oprócz naszych standardowych produktów, oferujemy również noże odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta, które są dedykowane do specjalnych zastosowań lub nowych konstrukcji maszyn.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

1,045 KB

|

STANDARDOWY PROGRAM PRODUKCYJNY (PDF)

Carbon