SKROBAKI (DOCTOR BLADES / COATER BLADES / CREPING BLADES).

SKROBAKI DIENES – SATYSFAKCJA KLIENTA
DOCTOR BLADES / COATER BLADES
/ CREPING BLADES

Głównym celem firmy Dienes jest zadowolenie i satysfakcja klienta z jakości produktów oraz osiąganych rezultatów w procesie produkcji. Nasi klienci oczekują od nas szerokiego spojrzenia na problem i indywidualnego podejścia, celem znalezienia najlepszych rozwiązań, które w znaczący sposób przyczyniają się do zwiększenia wydajności produkcji. Dlatego też, każdego dnia stawiamy sobie nowe wyzwania, wprowadzamy innowacje techniczne, które mają ogromny wpływ na jakość produktów. Połączona wiedza i doświadczenie, ciągły rozwój techniczny, dążenie do doskonałości przekładają się na jakość produktu „Made in Germany”, który idealnie będzie odpowiadał Państwa wymaganiom.

Wszystkie typy skrobaków produkujemy na specjalnie zaprojektowanym parku maszynowym indywidualnie dopasowanym do naszej specyfiki produkcji. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższy poziom jakości i odpowiadać na indywidualne potrzeby i wymagania klienta.

Skrobaki Dienes wykonywane są z różnych materiałów o najwyższej jakości, dostępne także w wersji z powłokami, znajdują one bardzo szerokie zastosowanie głównie w branży papierniczej, ale i również w przemyśle spożywczym, motoryzacyjnym i chemicznym.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNYCH
ROZWIĄZAŃ ?

Oprócz naszych standardowych produktów, oferujemy również skrobaki odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta, które są dedykowane do specjalnych zastosowań lub nowych konstrukcji maszyn.

Skontaktuj się z nami