ROZWAŻAJĄC. DETALE.

ALUMINIUM, METALE NIEŻELAZNE (GRUBOŚĆ < 50µm)

Dysponując rozległą wiedzą i praktycznym zastosowaniem, DIENES opracowuje dla swoich klientów produkty, które pozwalają na cięcie aluminium i metali nieżelaznych na najwyższym poziomie przy jednoczesnej oszczędności czasu i kosztów. Jako wiodący na świecie producent przemysłowych narzędzi do cięcia wzdłużnego, bierzemy pod uwagę wszystkie istotne parametry. Nasze produkty takie jak ostrza żyletkowe, noże do cięcia nożycowego, nożyce obrotowe, oprawy nożowe umożliwiają precyzyjne cięcie folii aluminiowych i metali nieżelaznych, nawet jeśli mają one grubość zaledwie kilku mikronów lub są dwuwarstwowe. Na życzenie możemy dostarczyć tolerancje do 0,5 µm.

NOŻE KRĄŻKOWE

Do cięcia aluminium i metali nieżelaznych DIENES oferuje innowacyjne noże górne ze specjalnie polerowaną powierzchnią. Minimalizują one przywieranie materiału do krawędzi noża. W ofercie znajdują się także noże dolne, bloki nożowe oraz indywidualnie napędzane noże.

NOŻE LISTWOWE

Oferta Dienes noży listwowych obejmuje różnego rodzaju noże i akcesoria do wszelkich typów maszyn. Dopasowane indywidualnie do wymagań klienta rozwiązania optymalizują żywotność i jakość cięcia.

OPRAWY NOŻOWE

Oprawy nożowe DIENES idealnie nadają się do cięcia aluminium i folii NE. Specjalna konstrukcja z podwójnym prowadzeniem zapewnia stabilność parametrów cięcia, eliminując luz i tłumiąc wibracje.

SYSTEMY CIĘCIA

Opracowujemy również dopasowane systemy do cięcia wzdłużnego dla naszych klientów z branży przetwórstwa folii aluminiowej.

Więcej informacji na temat noży krążkowych, noży listwowych, opraw nożowych i systemów cięcia można znaleźć na odpowiednich podstronach lub w zakładce „do pobrania”.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ?

Oprócz naszych standardowych produktów, oferujemy również noże odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta, które są dedykowane do specjalnych zastosowań lub nowych konstrukcji maszyn.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

849 KB

|

STANDARDOWY PROGRAM PRODUKCYJNY (PDF)

Aluminium

405 KB

|

STANDARDOWY PROGRAM PRODUKCYJNY (PDF)

Aluminium